Mouscron–Péruwelz – Sint Truidense – 01.11.2020 16:00

1. belgická liga má na programu 11. kolo, ve kterém v neděli v 16:00 hostí Mouscron–Péruwelz tým Sint Truidense. Svěřenci domácího trenéra Fernanda Da Cruze jsou aktuálně na osmnáctém místě ligové tabulky, hosté okupují čtrnáctou pozici. Naposledy se tyto týmy utkaly na stadionu Mouscron–Péruwelz a zápas ovládli hosté ze Sint Truidense 1:3. Mouscron–Péruwelz v minulém ligovém kole hrálo proti Eupenu a ztratilo všechny body, což bylo již druhé zaváhání v řadě. Oproti tomu klub ze Sint Truidense získal se Standardem Lutych tři body. Nejlepším střelcem Mouscron–Péruwelz je Marko Bakić s jednou brankou. V týmu hostů ze Sint Truidense je nejlepším zakončovatelem Yuma Suzuki se třemi góly. Hráči Mouscron–Péruwelz v této sezóně nevyhráli žádný z pěti domácích zápasů. Hostující hráči Sint Truidense na venkovních hřištích ještě nevyhráli, i když na to měli už pět pokusů. V této ligové sezóně domácí Mouscron–Péruwelz vstřelilo na domácím hřišti průměrně 0,2 góly v jednom zápase. Hosté ze Sint Truidense na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1 branku. Mouscron–Péruwelz z devíti zápasů v této sezóně v šesti nevstřelilo žádný gól, Sint Truidense neskórovalo ve čtyřech zápasech. Defenziva hostujícího Sint Truidense není příliš pevná, průměrně obdržela 1,9 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,6 gólu na zápas. Domácím se aktuálně nedaří, nashromáždili dvě prohry v řadě. Domácí na svém stadionu nejsou příliš produktivní, ale to samé se dá říci o hostech, kteří zase nevozí moc bodů z venkovních utkání. Zápas by mohl skončit dělbou bodů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz