Nantes – Metz – 15.02.2020 20:00

Francouzská Ligue 1 má na programu 25. kolo, ve kterém v sobotu ve 20:00 hostí Nantes tým Metz. Domácí tým Nantes je aktuálně s třiatřiceti body na dvanácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce o čtyři příčky níž na šestnácté pozici, když získali sedmadvacet bodů. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Stade Municipal Saint-Symphorien a utkání skončilo výhrou aktuálních hostů z Metz 1:0. Nantes se v posledním ligovém kole proti Dijonu ne úplně dařilo, když ztratilo remízou dva body. Hostující Metz naopak ztratilo všechny body s Bordeaux. Nejlepším střelcem Nantes je Moses Simon s pěti brankami. V týmu hostů z Metz je nejlepším zakončovatelem Habib Diallo s dvanácti góly. Hráči Nantes v této sezóně vyhráli šest ze dvanácti domácích zápasů. Hosté z Metz venku uhráli dvě výhry ze dvanácti zápasů. Nantes v této sezóně vstřelilo na domácím hřišti průměrně jen 0,9 branky na zápas, Metz zaznamenalo na venkovních hřištích průměrně pouze 0,7 zásahu. Nantes ze čtyřiadvaceti zápasů v této sezóně v šesti nevstřelilo žádný gól, Metz neskórovalo v sedmi zápasech. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,1 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,3 branky na zápas. Domácí i hosté nejsou v koncovce nijak produktivní, zřejmě nepadnou víc než 3 branky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz