Nantes – Strasbourg – 06.12.2020 15:00

V neděli nás čeká 13. kolo Francouzské Ligue 1 a v něm se o body utkají Nantes a Strasbourg. V tomto utkání se střetne čtrnáctý s devatenáctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok šest bodů. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostujícího Strasbourgu 2:1. V posledním ligovém kole hráči Nantes prohráli s Olympikem, naopak hosté ze Strasbourgu remizovali s Rennes. Nejlepšími zakončovateli jsou za Nantes Ludovic Blas se čtyřmi góly a za Strasbourg Ludovic Ajorque, který se trefil také čtyřikrát. Hráči Nantes v této sezóně vyhráli dva z pěti domácích zápasů. Hostující hráči Strasbourgu na venkovních hřištích vyhráli jeden ze šesti zápasů. V této ligové sezóně domácí Nantes vstřelilo na domácím hřišti průměrně 1,6 góly v jednom zápase. Hosté ze Strasbourgu na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1,7 branky. Domácí Nantes v tomto ročníku odehrálo tři zápasy, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Strasbourgu odehrál čtyři zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,5 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 2 branky na zápas. Mírným favoritem jsou v tomto zápase domácí hráči Nantes, kteří mají v tabulce náskok 6 bodů, domácí v tomto utkání neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz