Neapol – Inter Milán 06.01.2020 20:45

V pondělí se odehraje 18. kolo Italské Serie A, ve kterém se ve 20:45 spolu střetnou Inter Milán a Neapol. Oba týmy dělí v tabulce sedm příček, domácí jsou aktuálně na osmém místě ligové tabulky, hosté ligové tabulce vévodí. Neapoli se v posledním ligovém kole proti Sassuolu dařilo a brala plný počet bodů. Hostující Inter Milán také získal maximum bodů s Janovem. Nejlepším střelcem Neapole je Arkadiusz Milik se šesti brankami. V týmu hostů z Interu je nejlepším zakončovatelem Romelu Lukaku s dvanácti góly. Hráči Neapole v této sezóně vyhráli tři z osmi domácích zápasů. Hostující hráči Interu na venkovních hřištích vyhráli sedm z osmi zápasů. Inter Milán je obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 2,4 branek na venkovní zápas, Neapol má na domácím hřišti nižší brankový průměr 1,2 branky na zápas. Neapol ze sedmnácti zápasů v této sezóně ve třech nevstřelila žádný gól, Inter Milán neskóroval v jednom zápase. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,3 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 0,8 branky na zápas. Hosté z Interu na venkovních hřištích mají průměr 2,4 branky na utkání, i v tomto zápase vstřelí alespoň jednu branku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz