AC Milán – Sampdorie 06.01.2020 15:00

V osmnáctém kole Italské Serie A se spolu v pondělí na San Siru od 15:00 utkají AC Milán a Sampdorie. Domácí tým Milána je aktuálně s jednadvaceti body na jedenácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce o šest příček níž na sedmnácté pozici, když získali patnáct bodů. V minulém kole hostující janovští hráči ztratili všechny body s Juventusem. Stejně tak domácí AC Milán prohrál s Bergamem. Nejlepším střelcem Milána je Krzystof Piatek se čtyřmi brankami. V týmu hostů ze Sampdorie je nejlepším zakončovatelem Manolo Gabbiadini se čtyřmi góly. Rossoneri v této sezóně vyhráli dva z osmi domácích zápasů. Hosté ze Sampdorie venku uhráli dvě výhry z osmi zápasů. AC Milán není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelil 0,9 góly na zápas. Také Sampdorie na venkovních hřištích není obávaným týmem, její brankový průměr je 1 branka na utkání. Domácí AC Milán v tomto ročníku odehrál pět zápasů, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Sampdorie odehrál šest zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostující Sampdorie není příliš pevná, průměrně obdržela 1,6 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,4 gólu na zápas. Milánu se na domácím stadionu zatím příliš nedaří a hosté ze Sampdorie zase nevozí moc bodů z venkovních stadionů, je pravděpodobné, že se budou body dělit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz