Neapol – Sampdorie – 13.12.2020 15:00

V neděli nás čeká 11. kolo Italské Serie A a v něm se o body utkají Neapol a Sampdorie. Domácí tým Neapole je aktuálně s jednadvaceti body na třetí pozici v ligové tabulce, hosté jsou o devět příček níž na dvanácté pozici, když získali jedenáct bodů. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou domácí Neapole 2:4. V posledním ligovém kole neapoliští hráči vyhráli s Crotone, poslední zápasy se domácím daří, jde už o druhou výhru v řadě, naopak hosté ze Sampdorie prohráli s Milánem. Nejlepším střelcem Neapole je Hirving Lozano s pěti brankami. V týmu hostů ze Sampdorie je nejlepším zakončovatelem Fabio Quagliarella s pěti góly. Hráči Neapole v této sezóně vyhráli tři z pěti domácích zápasů. Hostující hráči Sampdorie na venkovních hřištích vyhráli dva z pěti zápasů. Neapol v této sezóně vstřelila na domácím hřišti průměrně 3 branky na zápas, Sampdorie zaznamenala na venkovních hřištích průměrně 1,4 zásahu. Domácí Neapol v tomto ročníku odehrála jen dva zápasy, ve kterých nevstřelila žádnou branku, hostující tým Sampdorie také odehrál pouze dva zápasy, ve kterých neskóroval. Defenziva hostující Sampdorie není příliš pevná, průměrně obdržela 1,7 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 1 gól na zápas. Domácím se v posledních zápasech dařilo a brali plný počet bodů ve dvou po sobě jdoucích utkáních. Domácím se na domácím stadionu v této sezóně v koncovce daří, dá se očekávat, že opět vstřelí alespoň jeden gól.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz