Neapol – Fiorentina – 18.01.2020 20:45

Ve dvacátém kole Italské Serie A se spolu v sobotu na Stadio San Paolo od 20:45 utkají Neapol a Fiorentina. Domácí tým Neapole je aktuálně se čtyřiadvaceti body na jedenácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce pouze o tři příčky níž na čtrnácté pozici, když získali jednadvacet bodů. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou domácího týmu Neapole 3:4. Neapol v minulém ligovém kole hrála proti Laziu Řím a ztratila všechny body, což bylo již druhé zaváhání v řadě. Oproti tomu klub z Fiorentiny získal se Spalem tři body. Nejlepšími zakončovateli jsou za Neapoli Arkadiusz Milik se sedmi góly a za Fiorentinu Nikola Milenkovic, který se trefil třikrát. Hostující Fiorentina na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrála dva zápasy, domácí Neapol na svém stadionu v této sezóně vyhrála jen tři zápasy. Neapol v této sezóně vstřelila na domácím hřišti průměrně 1,2 branky na zápas, Fiorentina zaznamenala na venkovních hřištích průměrně 1,3 zásahu. Domácí Neapol v tomto ročníku odehrála čtyři zápasy, ve kterých nevstřelila žádnou branku, hostující tým Fiorentiny také odehrál čtyři zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,5 branky na zápas. ‌Domácí tým Neapole prohrál v posledních dvou zápasech.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz