Nice – Brest – 21.02.2020 19:00

V pátek nás čeká 26. kolo Francouzské Ligue 1 a v něm se o body utkají Nice a Brest. Oba týmy dělí v tabulce čtyři příčky, domácí jsou aktuálně na devátém místě ligové tabulky, hosté drží třináctou příčku. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po nerozhodném výsledku 0:0 dělbou bodů. V posledním ligovém kole hráči Nice vyhráli s Toulouse, stejně tak hosté z Brestu vyhráli se Saint Etienne. Snajperem v týmu Nice je Kasper Dolberg, který dal osm gólů, za Brest se šestkrát prosadil Irvin Cardona. Hráči Nice v této sezóně vyhráli sedm ze třinácti domácích zápasů. Hosté z Brestu venku uhráli dvě výhry ze dvanácti zápasů. Nice v této sezóně vstřelilo na domácím hřišti průměrně 1,8 branky na zápas, Brest zaznamenal na venkovních hřištích průměrně pouze 0,9 zásahu. Domácí Nice v tomto ročníku odehrálo jen tři zápasy, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Brestu odehrál osm zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,3 branky na zápas. Domácí Nice má na svém stadionu průměr 1,8 vstřelené branky na utkání, hosté mají nižší průměr 0,9 branky na venkovní zápas, domácí v tomto zápase neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz