Nice – Monaco – 07.03.2020 20:00

Nice přivítá v sobotu ve 20:00 v rámci 28. kola Francouzské Ligue 1 na Allianz Riviera Monaco. Domácí tým Nice je aktuálně s osmatřiceti body na deváté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce pouze o dvě příčky výš na sedmé pozici, když získali čtyřicet bodů. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostujícího Monaca 3:1. V minulém kole hostující tým z Monaca ztratil remízou dva body s Reimsem, což je již druhá remíza v řadě. Stejně tak domácí Nice remizovalo s Bordeaux a byla to již druhá dělba bodů v řadě. Nejvíc branek v dresu Nice vsítil Kasper Dolberg, v barvách Monaca dal nejvíc branek Wissam Ben Yedder. Hráči Nice v této sezóně vyhráli sedm ze čtrnácti domácích zápasů. Hostující hráči Monaca na venkovních hřištích vyhráli tři ze třinácti zápasů. Nice je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelilo 1,9 góly na zápas. Oproti tomu Monaco není venku nijak produktivním týmem, jeho brankový průměr je 1,1 branky na utkání. Nice ze sedmadvaceti zápasů v této sezóně ve třech nevstřelilo žádný gól, Monaco neskórovalo v pěti zápasech. Defenziva hostujícího Monaca není příliš pevná, průměrně obdržela 1,6 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,4 gólu na zápas. Hostující Monaco v posledních dvou zápasech v řadě remizovalo. Domácí se v posledních dvou zápasech rozešli se soupeři smírně remízou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz