Nimes – Angers – 15.02.2020 20:00

V pětadvacátém kole Francouzské Ligue 1 se spolu v sobotu na Stade des Costières od 20:00 utkají Nimes a Angers. Oba týmy dělí v tabulce čtyři příčky, domácí jsou aktuálně na osmnáctém místě ligové tabulky, hosté drží čtrnáctou příčku. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostujícího Angers 1:0. Nimes v minulém ligovém kole hrálo proti Nice a získalo maximum bodů za výhru, domácí se vezou na vítězné vlně, jde již o třetí výhru v řadě za sebou. Oproti tomu klub z Angers vyšel z posledního utkání proti Lille naprázdno, v posledních kolech jdou od jedné prohry ke druhé, jde již v pořadí o třetí v řadě. Nejvíc branek v dresu Nimes vsítil Romain Philippoteaux, v barvách Angers dal nejvíc branek Rachid Alioui. Hostující Angers na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhráli jen dva zápasy, domácí Nimes na svém stadionu v této sezóně vyhrálo pět zápasů. Angers není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelili hostitelům 0,6 branek na venkovní zápas, Nimes ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,2 branky na zápas. Domácí Nimes v tomto ročníku odehrálo ovšem deset zápasů, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Angers také odehrál deset zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,5 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,3 branky na zápas. ‌Domácí tým Nimes vyhrál v posledních třech zápasech. Hosté mají sérii porážek v posledních třech zápasech. Hostující hráči Angers mají v tabulce o 6 bodů víc a jsou tak mírným favoritem, hosté v tomto utkání získají alespoň bod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz