Nimes – Lens – 27.09.2020 15:00

V neděli nás čeká 5. kolo Francouzské Ligue 1 a v něm se o body utkají Nimes a Lens. V tomto utkání se střetne patnáctý se čtvrtým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok pět bodů. V minulém kole hostující tým z Lensu získal maximum bodů s Bordeaux, hosté jsou rozjetí, jde již o třetí výhru v řadě za sebou. Naopak domácí Nimes remizovalo s Lyonem. Nejčastěji skórujícím hráčem v týmu Nimes je Zinedine Ferhat, který dal dva góly, za Lens se třikrát prosadil Gael Kakuta. Hráči Nimes v této sezóně vyhráli jeden ze dvou domácích zápasů. Hosté z Lensu venku uhráli jednu výhru ze dvou zápasů. Nimes v této sezóně vstřelilo na domácím hřišti průměrně 3 branky na zápas, Lens zaznamenalo na venkovních hřištích průměrně 2 zásahy. Domácí Nimes v tomto ročníku odehrálo jeden zápas, ve kterém nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Lensu neodehrál žádný zápas, ve kterém by se neprosadil alespoň jednou brankou. Defenziva hostujícího Lensu není příliš pevná, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,5 gólu na zápas. Hosté mají vítěznou sérii v posledních třech zápasech. Favoritem jsou v tomto utkání podle rozdílu v postavení v tabulce hosté.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz