Nimes – Metz – 01.11.2020 15:00

Nimes přivítá v neděli v 15:00 v rámci 9. kola Francouzské Ligue 1 na Stade des Costières Metz. V tomto utkání se střetne šestnáctý s desátým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok pouhé tři body. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře hostů z Metz 2:1. V minulém kole hostující tým z Metz získal maximum bodů se Saint Etienne. Naopak domácí Nimes prohrálo s Bordeaux, což bylo již druhé zaváhání v řadě. Snajperem v týmu Nimes je Zinedine Ferhat, který dal tři góly, za Metz se šestkrát prosadil Ibrahima Niane. Hráči Nimes v této sezóně vyhráli jeden ze čtyř domácích zápasů. Hostující hráči Metz na venkovních hřištích ještě nevyhráli, i když na to měli už čtyři pokusy. Metz není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelilo hostitelům 0,5 branek na venkovní zápas, Nimes ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,8 branky na zápas. Domácí Nimes v tomto ročníku odehrálo tři zápasy, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Metz také odehrál tři zápasy, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Metz je pevná, průměrně obdržela 0,9 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 1,6 gólu na zápas. Domácí prožívají v posledních dvou zápasech sérii porážek. Domácí Nimes na domácím hřišti v této sezóně není žádným postrachem. Stejně tak ale hosté nevozí moc bodů z venkovních stadionů, zápas by mohl skončit remízou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz