Nimes – Nice – 16.12.2020 19:00

Ve středu nás čeká 15. kolo Francouzské Ligue 1 a v něm se o body utkají Nimes a Nice. Domácí tým Nimes je aktuálně s jedenácti body na osmnácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou o šest příček výš na dvanácté pozici, když získali osmnáct bodů. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou domácího týmu Nimes 1:3. V posledním ligovém kole hráči Nimes prohráli s Lorient, domácí prožívají těžkou sérii, je to v pořadí už třetí prohra za sebou, stejně tak hosté z Nice prohráli s Rennes. Nejlepšími zakončovateli jsou za Nimes Zinedine Ferhat se třemi góly a za Nice Amine Gouiri, který se trefil čtyřikrát. Hráči Nimes v této sezóně vyhráli jeden ze sedmi domácích zápasů. Hostující hráči Nice na venkovních hřištích vyhráli tři ze šesti zápasů. V této ligové sezóně domácí Nimes vstřelilo na domácím hřišti průměrně 1,1 góly v jednom zápase. Hosté z Nice na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1,5 branky. Domácí Nimes v tomto ročníku odehrálo ovšem sedm zápasů, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Nice odehrál čtyři zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,9 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,2 branky na zápas. Domácím se aktuálně nedaří, nashromáždili už tři prohry v řadě. Hostující hráči Nice mají v tabulce o 7 bodů víc a jsou tak mírným favoritem, hosté v tomto utkání získají alespoň bod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz