Nimes – Olympik Marseille – 28.02.2020 20:45

Francouzská Ligue 1 má na programu 27. kolo, ve kterém v pátek ve 20:45 hostí Nimes tým Olympiku. Svěřenci domácího trenéra Bernarda Blaquarta jsou aktuálně na osmnáctém místě ligové tabulky, hosté okupují druhou pozici. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostujícího Olympiku 3:1. Nimes v minulém ligovém kole hrálo proti Rennes a ztratilo všechny body. I klub z Olympiku vyšel z posledního utkání proti Nantes naprázdno. Nejlepším střelcem Nimes je Romain Philippoteaux s pěti brankami. V týmu hostů z Olympiku je nejlepším zakončovatelem Darío Benedetto s osmi góly. Hráči Nimes v této sezóně vyhráli šest ze třinácti domácích zápasů. Hostující hráči Olympiku na venkovních hřištích vyhráli sedm ze třinácti zápasů. V této ligové sezóně domácí Nimes vstřelilo na domácím hřišti průměrně 1,2 góly v jednom zápase. Hosté z Olympiku na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1,3 branky. Nimes ze šestadvaceti zápasů v této sezóně v deseti nevstřelilo žádný gól, Olympik Marseille neskóroval v šesti zápasech. Defenziva hostujícího Olympiku je pevná, průměrně obdržela 1,0 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 1,5 gólu na zápas. Podle postavení v tabulce jsou favoritem hosté, oba celky dělí 16 příček.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz