Olomouc – Příbram – 05.12.2020 16:00

V sobotu nás čeká 10. kolo 1. české fotbalové ligy a v něm se o body utkají Olomouc a Příbram. Oba týmy dělí v tabulce patnáct příček, domácí jsou aktuálně na třetím místě ligové tabulky, hosté jsou v ligové tabulce poslední. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostující Příbrami 2:0. Olomouci se v posledním ligovém kole proti Pardubicím ne úplně dařilo, když ztratila remízou dva body. Hostující Příbram naopak získala maximum bodů s Boleslaví. Nejvíc branek v dresu Olomouce vsítil David Houska, v barvách Příbrami dal nejvíc branek Tomáš Pilík. Hostující Příbram na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně nevyhrála žádný zápas, domácí Olomouc na svém stadionu v této sezóně vyhrála tři zápasy. Příbram není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelila hostitelům 0,5 branek na venkovní zápas, Olomouc ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 2,2 branky na zápas. Domácí Olomouc v tomto ročníku odehrála dva zápasy, ve kterých nevstřelila žádnou branku, hostující tým Příbrami odehrál tři zápasy, ve kterých neskóroval. Defenziva hostující Příbrami není příliš pevná, průměrně obdržela 2,7 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 0,9 gólu na zápas. Podle postavení v tabulce jsou favoritem domácí, oba celky dělí 15 příček.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz