Olympik Marseille – Lens – 30.10.2020 21:00

Francouzská Ligue 1 má na programu 9. kolo, ve kterém v pátek ve 21:00 hostí Olympik Marseille tým Lensu. Svěřenci domácího trenéra Andrého Villas–Boase jsou aktuálně na čtvrtém místě ligové tabulky, hosté okupují sedmou pozici. Olympiku se v posledním ligovém kole proti Lorient dařilo a bral plný počet bodů, poslední zápasy se domácím daří, jde už o druhou výhru v řadě. Hostující Lens naopak ztratilo všechny body s Lille. Nejlepším střelcem Olympiku je Florian Thauvin se třemi brankami. V týmu hostů z Lensu je nejlepším zakončovatelem Gael Kakuta se čtyřmi góly. Hráči Olympiku v této sezóně vyhráli jeden ze čtyř domácích zápasů. Hostující hráči Lensu na venkovních hřištích vyhráli jeden ze čtyř zápasů. Lens není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelilo hostitelům 1,2 branek na venkovní zápas, Olympik Marseille má na domácím hřišti stejný brankový průměr 1,2 branky na zápas. Olympik Marseille z osmi zápasů v této sezóně v jednom nevstřelil žádný gól, Lens neskórovalo také v jednom zápase. Defenziva hostujícího Lensu není příliš pevná, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1 gól na zápas. Domácí prožívají v posledních dvou zápasech vítěznou sérii. Olympiku se na domácím hřišti nedaří a Lens zase nevozí body z venkovních stadionů, dá se očekávat, že by se týmy mohly o body rozdělit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz