Olympik Marseille – Monaco – 12.12.2020 17:00

Olympik Marseille přivítá v sobotu v 17:00 v rámci 14. kola Francouzské Ligue 1 na Stade Vélodrome Monaco. V tomto utkání se střetne čtvrtý s pátým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok pouhý jeden bod. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou domácího Olympiku 3:4. V minulém kole hostující tým z Monaca ztratil všechny body s Lille. Naopak domácí Olympik Marseille vyhrál s Nimes, domácí se vezou na vítězné vlně, jde již o pátou výhru v řadě za sebou. Nejlepším střelcem Olympiku je Florian Thauvin se čtyřmi brankami. V týmu hostů z Monaca je nejlepším zakončovatelem Wissam Ben Yedder se šesti góly. Hráči Olympiku v této sezóně vyhráli dva z pěti domácích zápasů. Hosté z Monaca venku uhráli dvě výhry ze šesti zápasů. Olympik Marseille v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,6 branky na zápas, Monaco zaznamenalo na venkovních hřištích průměrně pouze 1 zásah. Olympik Marseille z jedenácti zápasů v této sezóně v jednom nevstřelil žádný gól, Monaco neskórovalo také v jednom zápase. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 0,8 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,4 branky na zápas. Domácí tým Olympiku vyhrál v posledních pěti zápasech. Domácí Olympik Marseille má na svém stadionu průměr 1,6 vstřelené branky na utkání, hosté mají nižší průměr 1 branku na venkovní zápas, domácí v tomto zápase neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz