Alavés – Eibar – 07.02.2020 21:00

Alavés přivítá v pátek ve 21:00 v rámci 23. kola Španělské LaLigy na Mendizorrotza Stadium Eibar. Oba týmy dělí v tabulce pouze jedna příčka, domácí jsou aktuálně na patnáctém místě ligové tabulky, hosté drží šestnáctou příčku. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře domácích z Alavés 0:2. V minulém kole hostující tým z Eibaru ztratil remízou dva body s Betisem, což je již druhá remíza v řadě. Stejně tak domácí Alavés remizoval se Sevillou. Nejlepším střelcem Alavés je Jose Joselu s devíti brankami. V týmu hostů z Eibaru je nejlepším zakončovatelem Fabian Orellana s pěti góly. Hostující Eibar na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrál jen jeden zápas, domácí Alavés na svém stadionu v této sezóně vyhrál čtyři zápasy. V této ligové sezóně domácí Alavés vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,2 góly v jednom zápase. Hosté z Eibaru na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,6 branky. Domácí Alavés v tomto ročníku odehrál pět zápasů, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Eibaru odehrál deset zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Eibaru není příliš pevná, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,5 gólu na zápas. Hosté se v posledních dvou zápasech se soupeři vždy rozešli po nerozhodném výsledku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz