Oostende – Leuven – 19.09.2020 16:15

V sobotu nás čeká 6. kolo 1. belgické ligy a v něm se o body utkají Oostende a Leuven. Oba týmy dělí v tabulce pět příček, domácí jsou aktuálně na dvanáctém místě ligové tabulky, hosté drží sedmou příčku. V minulém kole hostující tým z Leuvenu získal maximum bodů se Standardem Lutych, v posledních dvou zápasech za sebou hosté brali plný počet bodů. Stejně tak domácí Oostende vyhrálo s Mechelenem. Nejčastěji skórujícím hráčem v týmu Oostende je Kevin Vandendriessche, který dal jeden gól, za Leuven se dvakrát prosadil Sascha Kotysch. Hráči Oostende v této sezóně nevyhráli žádný ze dvou domácích zápasů. Hostující hráči Leuvenu na venkovních hřištích vyhráli jeden ze dvou zápasů. Leuven není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 2 branky na venkovní zápas, Oostende má na domácím hřišti nižší brankový průměr 1,5 branky na zápas. Oostende z pěti zápasů v této sezóně ve dvou nevstřelilo žádný gól, Leuven neodehrál zápas, kde by nevstřelil alespoň jeden gól. Defenziva hostujícího Leuvenu je pevná, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1 gól na zápas. Hosté mají vítěznou sérii v posledních dvou zápasech. Hosté z Leuvenu mají na venkovních hřištích průměr 2 branky na utkání, i v tomto zápase vstřelí alespoň jednu branku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz