Opava – Olomouc – 29.02.2020 14:30

Další, v pořadí již 23. kolo 1. české fotbalové ligy nabídne střetnutí mezi Opavou a Olomoucí, které se odehraje v sobotu od 14:30 na Městském stadionu Opava. Domácí tým Opavy je aktuálně se čtrnácti body na patnácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce o pět příček výš na desáté pozici, když získali jednatřicet bodů. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře hostů z Olomouce 2:0. V posledním ligovém kole opavští hráči prohráli se Slavií, domácí prožívají těžkou sérii, je to v pořadí už čtvrtá prohra za sebou, naopak hosté z Olomouce vyhráli se Spartou, jde o druhou výhru v řadě. Nejlepšími zakončovateli jsou za Opavu Rene Dedic se třemi góly a za Olomouc Jakub Plšek, který se trefil sedmkrát. Hráči Opavy v této sezóně vyhráli dva z deseti domácích zápasů. Hostující hráči Olomouce na venkovních hřištích vyhráli dva z jedenácti zápasů. Opava není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelila 0,5 góly na zápas. Také Olomouc na venkovních hřištích není obávaným týmem, její brankový průměr je 1,4 branky na utkání. Domácí Opava v tomto ročníku odehrála ovšem třináct zápasů, ve kterých nevstřelila žádnou branku, hostující tým Olomouce odehrál pouze čtyři zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,6 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,2 branky na zápas. Domácí prožívají v posledních čtyřech zápasech sérii porážek. Také hosté mají v posledních utkáních sérii stejných výsledků, konkrétně dvou výher. Domácí na svém stadionu nejsou příliš produktivní, ale to samé se dá říci o hostech, kteří zase nevozí moc bodů z venkovních utkání. Zápas by mohl skončit dělbou bodů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz