Osasuna – Granada – 23.02.2020 12:00

V neděli nás čeká 25. kolo Španělské LaLigy a v něm se o body utkají Osasuna a Granada. Domácí tým Osasuny je aktuálně s jednatřiceti body na jedenácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce pouze o dvě příčky výš na deváté pozici, když získali třiatřicet bodů. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostující Granady 1:0. V posledním ligovém kole hráči Osasuny vyhráli s Athleticem Bilbao, stejně tak hosté z Granady vyhráli s Valladolidem. Nejlepšími zakončovateli jsou za Osasunu Ezequiel Avila s devíti góly a za Granadu Antonio Puertas, který se trefil pětkrát. Hráči Osasuny v této sezóně vyhráli čtyři ze dvanácti domácích zápasů. Hostující hráči Granady na venkovních hřištích vyhráli dva ze dvanácti zápasů. Granada není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelila hostitelům 1,1 branek na venkovní zápas, Osasuna ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,6 branky na zápas. Osasuna ze čtyřiadvaceti zápasů v této sezóně v sedmi nevstřelila žádný gól, Granada neskórovala také v sedmi zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,3 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,3 branky na zápas.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz