Ostrava – Boleslav – 09.03.2020 18:00

V pondělí se odehraje 24. kolo 1. české fotbalové ligy, ve kterém se v 18:00 spolu střetnou Boleslav a Ostrava. Domácí tým Ostravy je aktuálně s osmatřiceti body na čtvrté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce o čtyři příčky níž na osmé pozici, když získali čtyřiatřicet bodů. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů v Adidas aréně a utkání skončilo výhrou aktuálních hostů z Boleslavi 2:0. V minulém kole hostující boleslavští hráči ztratili remízou dva body s Příbramí, což je již druhá remíza v řadě. Naopak domácí Ostrava vyhrála s Českými Budějovicemi. Nejvíc branek v dresu Ostravy vsítil Nemanja Kuzmanovič, v barvách Boleslavi dal nejvíc branek Nikolai Komlichenko. Hráči Ostravy v této sezóně vyhráli šest ze dvanácti domácích zápasů. Hosté z Boleslavi venku uhráli jednu výhru z jedenácti zápasů. Boleslav není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelila hostitelům 0,7 branek na venkovní zápas, Ostrava ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,9 branky na zápas. Ostrava ze třiadvaceti zápasů v této sezóně v sedmi nevstřelila žádný gól, Boleslav neskórovala také v sedmi zápasech. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,0 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,5 branky na zápas. Hosté mají v posledních utkáních sérii stejných výsledků, konkrétně dvou remíz. Domácí Ostrava má na svém stadionu průměr 1,9 vstřelené branky na utkání, hosté mají nižší průměr 0,7 branky na venkovní zápas, domácí v tomto zápase neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz