Ostrava – Jablonec – 24.02.2020 18:00

V pondělí nás čeká 22. kolo 1. české fotbalové ligy a v něm se o body utkají Ostrava a Jablonec. Oba týmy dělí v tabulce pouze jedna příčka, domácí jsou aktuálně na čtvrtém místě ligové tabulky, hosté drží třetí příčku. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře hostů z Jablonce 2:1. Ostravě se v posledním ligovém kole proti Slovácku dařilo a brala plný počet bodů. Hostující Jablonec také získal maximum bodů s Příbramí, hosté jsou rozjetí, jde již o třetí výhru v řadě za sebou. Snajperem v týmu Ostravy je Dame Diop, který dal šest gólů, za Jablonec se desetkrát prosadil Martin Doležal. Hostující Jablonec na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrál jen čtyři zápasy, domácí Ostrava na svém stadionu v této sezóně vyhrála šest zápasů. Ostrava v této sezóně vstřelila na domácím hřišti průměrně 2 branky na zápas, Jablonec zaznamenal na venkovních hřištích průměrně 1,3 zásahu. Domácí Ostrava v tomto ročníku odehrála sedm zápasů, ve kterých nevstřelila žádnou branku, hostující tým Jablonce odehrál pouze čtyři zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,1 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,3 branky na zápas. Hostující Jablonec drží sérii třech výher v řadě. Domácí ve Vítkovicích v této sezóně průměrně vstřelili 2 branky, i v tomto utkání vstřelí alespoň jeden gól.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz