Ostrava – Slavia Praha – 20.06.2020 20:00

Ostrava přivítá v sobotu ve 20:00 v rámci 1. kola nadstavbové části skupiny o titul 1. české fotbalové ligy ve Vítkovicích Slavii. V tomto utkání se střetne šestý s vedoucím týmem tabulky nadstavbové části o titul, hosté mají náskok sedmadvacet bodů. Poslední utkání na hřišti aktuálně domácího týmu Ostravy, skončilo remízou 2:2. Ostrava v minulém ligovém kole hrála proti Liberci a ztratila remízou dva body a byla to již druhá dělba bodů v řadě. Oproti tomu klub ze Slavie získal se Zlínem tři body. Snajperem v týmu Ostravy je Nemanja Kuzmanovič, který dal sedm gólů, za Slavii se osmkrát prosadil Tomáš Souček. Hráči Ostravy v této sezóně vyhráli šest z patnácti domácích zápasů. Hosté ze Slavie venku uhráli devět výher z patnácti zápasů. Slavia není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelila hostitelům 1,5 branek na venkovní zápas, Ostrava ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,8 branky na zápas. Ostrava ze třiceti zápasů v této sezóně v deseti nevstřelila žádný gól, Slavia naopak neskórovala jen v pěti zápasech. Defenziva hostující Slavie je pevná, průměrně obdržela 0,3 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 1,1 gólu na zápas. Domácí se v posledních dvou zápasech rozešli se soupeři smírně remízou. Mírným favoritem jsou v tomto zápase hostující hráči Slavie, kteří mají v tabulce náskok 27 bodů, hosté v tomto utkání získají alespoň bod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz