Paderborn – Brémy – 13.06.2020 15:30

V jednatřicátém kole Bundesligy se spolu v sobotu v Benteler Areně od 15:30 utkají Paderborn a Brémy. V tomto utkání se střetne poslední se sedmnáctým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok pět bodů. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou domácího týmu Paderbornu 0:1. V minulém kole hostující brémští hráči ztratili všechny body s Wolfsburgem a byla to již druhá prohra v řadě. Naopak domácí Paderborn remizoval s Lipskem. Nejvíc branek v dresu Paderbornu vsítil Streli Mamba, v barvách Brém dal nejvíc branek Milot Rashica. Hráči Paderbornu v této sezóně vyhráli dva z patnácti domácích zápasů. Hostující hráči Brém na venkovních hřištích vyhráli pět z patnácti zápasů. Brémy nejsou příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelily hostitelům 1,4 branek na venkovní zápas, Paderborn má na domácím hřišti nižší brankový průměr 1,3 branky na zápas. Paderborn ze třiceti zápasů v této sezóně v sedmi nevstřelil žádný gól, Brémy neskórovaly v jedenácti zápasech. Defenziva hostujících Brém není příliš pevná, průměrně obdržela 2,1 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 2,1 gólu na zápas. Hosté mají sérii porážek v posledních dvou zápasech. Hostující hráči Brém mají v tabulce náskok 5 bodů a jsou tak mírným favoritem, hosté v tomto utkání získají alespoň bod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz