Paris SG – Dijon – 29.02.2020 17:30

V sobotu se odehraje 27. kolo Francouzské Ligue 1, ve kterém se v 17:30 spolu střetnou Dijon a Paris SG. V tomto utkání se střetne vedoucí tým se sedmnáctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok osmatřicet bodů. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostujícího Dijonu 2:1. Paris SG v minulém ligovém kole hrálo proti Bordeaux a získalo maximum bodů za výhru. Oproti tomu klub z Dijonu remizoval s Monacem a ztratil dva body, hosté jsou v posledních kolech remízovými králi, když stejně skončila poslední tři utkání. Nejvíc branek v dresu Paris SG vsítil Kylian Mbappe-Lottin, v barvách Dijonu dal nejvíc branek Mama Samba Balde. PSG v této sezóně vyhrálo jedenáct ze třinácti domácích zápasů. Hostující hráči Dijonu na venkovních hřištích vyhráli jeden ze třinácti zápasů. V této ligové sezóně domácí Paris SG vstřelilo na domácím hřišti průměrně 3,1 góly v jednom zápase. Hosté z Dijonu na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,5 branky. Domácí Paris SG v tomto ročníku odehrálo jen jeden zápas, ve kterém nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Dijonu odehrál jedenáct zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Dijonu není příliš pevná, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 0,9 gólu na zápas. Hosté se v posledních třech zápasech se soupeři vždy rozešli po nerozhodném výsledku. V tomto utkání se jeví jako zajímavý tip na výhru domácích, kteří jsou dle postavení v tabulce jasným favoritem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz