Paris SG – Lorient – 16.12.2020 21:00

Další, v pořadí již 15. kolo Francouzské Ligue 1 nabídne střetnutí mezi PSG a Lorient, které se odehraje ve středu od 21:00 na Parc des Princes. Domácí tým Paris SG je aktuálně s osmadvaceti body na třetí pozici v ligové tabulce, hosté jsou o čtrnáct příček níž na sedmnácté pozici, když získali jedenáct bodů. V minulém kole hostující tým z Lorient získal maximum bodů s Nimes. Naopak domácí Paris SG prohrálo s Lyonem. Nejlepším střelcem Paris SG je Kylian Mbappe–Lottin s deseti brankami. V týmu hostů z Lorient je nejlepším zakončovatelem Yoane Wissa s pěti góly. Hostující Lorient na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrál jeden zápas, domácí PSG na svém stadionu v této sezóně vyhrálo čtyři zápasy. V této ligové sezóně domácí Paris SG vstřelilo na domácím hřišti průměrně 2,3 góly v jednom zápase. Hosté z Lorient na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,9 branky. Domácí Paris SG v tomto ročníku odehrálo tři zápasy, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Lorient odehrál sedm zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Lorient není příliš pevná, průměrně obdržela 1,7 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 0,7 gólu na zápas. Podle postavení v tabulce jsou favoritem domácí, oba celky dělí 14 příček.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz