Parma – Fiorentina – 05.07.2020 19:30

Parma přivítá v neděli v 19:30 v rámci 30. kola Italské Serie A na Stadio Ennio Tardini Fiorentinu. V tomto utkání se střetne desátý se třináctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok osm bodů. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po nerozhodném výsledku 1:1 dělbou bodů. Parma v minulém ligovém kole hrála proti Veroně a ztratila všechny body, což bylo již druhé zaváhání v řadě. I klub z Fiorentiny vyšel z posledního utkání proti Sassuolu naprázdno, což byla druhá prohra v řadě za sebou. Snajperem v týmu Parmy je Andreas Cornelius, který dal jedenáct gólů, za Fiorentinu se šestkrát prosadil Federico Chiesa. Hráči Parmy v této sezóně vyhráli šest ze čtrnácti domácích zápasů. Hosté z Fiorentiny venku uhráli čtyři výhry ze čtrnácti zápasů. Fiorentina není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelila hostitelům 1,4 branek na venkovní zápas, Parma má na domácím hřišti nižší brankový průměr 1,3 branky na zápas. Domácí Parma v tomto ročníku odehrála osm zápasů, ve kterých nevstřelila žádnou branku, hostující tým Fiorentiny odehrál sedm zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostující Fiorentiny není příliš pevná, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,3 gólu na zápas. Hosté neprožívají úspěšné období, když prohráli poslední dva zápasy v řadě. Domácím se aktuálně nedaří, nashromáždili dvě prohry v řadě. Domácí hráči Parmy mají v tabulce náskok 8 bodů a jsou tedy mírným favoritem, domácí v tomto utkání neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz