Parma – Sampdorie – 19.07.2020 17:15

Parma přivítá v neděli v 17:15 v rámci 34. kola Italské Serie A na Stadio Ennio Tardini Sampdorii. Domácí tým Parmy je aktuálně se čtyřiceti body na dvanácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou pouze o dvě příčky níž na čtrnácté pozici, když získali osmatřicet bodů. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou domácího týmu Parmy 0:1. V posledním ligovém kole hráči Parmy prohráli s Milánem, naopak hosté ze Sampdorie vyhráli s Cagliari, jde o druhou výhru v řadě. Snajperem v týmu Parmy je Andreas Cornelius, který dal jedenáct gólů, za Sampdorii se desetkrát prosadil Fabio Quagliarella. Hráči Parmy v této sezóně vyhráli šest ze šestnácti domácích zápasů. Hostující hráči Sampdorie na venkovních hřištích vyhráli pět ze šestnácti zápasů. V této ligové sezóně domácí Parma vstřelila na domácím hřišti průměrně 1,3 góly v jednom zápase. Hosté ze Sampdorie na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1,2 branky. Parma ze třiatřiceti zápasů v této sezóně v osmi nevstřelila žádný gól, Sampdorie neskórovala v devíti zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,6 branky na zápas. Hostující Sampdorie drží sérii dvou výher v řadě. Hostujícím hráčům se v posledních zápasech daří výrazně lépe než domácím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz