Parma – Spal – 01.03.2020 15:00

V neděli nás čeká 26. kolo Italské Serie A a v něm se o body utkají Parma a Spal. Domácí tým Parmy je aktuálně s pětatřiceti body na deváté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce o jedenáct příček níž na posledním místě, když získali patnáct bodů. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře hostů ze Spalu 1:0. V minulém kole hostující tým ze Spalu ztratil všechny body s Juventusem, hosté v posledních kolech ztrácejí jak na běžícím páse, jde již v pořadí o pátou prohru v řadě. Naopak domácí Parma vyhrála se Sassuolem. Nejlepším střelcem Parmy je Andreas Cornelius s osmi brankami. V týmu hostů ze Spalu je nejlepším zakončovatelem Andrea Petagna s deseti góly. Hráči Parmy v této sezóně vyhráli šest ze dvanácti domácích zápasů. Hosté ze Spalu venku uhráli dvě výhry ze třinácti zápasů. Parma v této sezóně vstřelila na domácím hřišti průměrně 1,4 branky na zápas, Spal zaznamenal na venkovních hřištích průměrně pouze 0,6 zásahu. Parma ze čtyřiadvaceti zápasů v této sezóně v sedmi nevstřelila žádný gól, Spal neskóroval v deseti zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,8 branky na zápas. Hosté neprožívají úspěšné období, když prohráli posledních pět zápasů v řadě. Podle postavení v tabulce jsou favoritem domácí, oba celky dělí 11 příček.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz