Plzeň – Brno – 27.09.2020 15:30

V neděli se odehraje 5. kolo 1. české fotbalové ligy, ve kterém se v 15:30 spolu střetnou Brno a Plzeň. V tomto utkání se střetne třetí s posledním týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok osm bodů. V minulém kole hostující brněnští hráči ztratili všechny body s Olomoucí a byla to již druhá prohra v řadě. Naopak domácí Plzeň vyhrála s Bohemians, poslední týdny jsou domácí ve formě, jde už o druhou výhru v řadě. Nejlepšími zakončovateli jsou za Plzeň Jean-David Beauguel se třemi góly a za Brno Peter Štepanovský, který se trefil dvakrát. Viktoriáni v této sezóně vyhráli dva ze dvou domácích zápasů. Hostující hráči Brna na venkovních hřištích ještě nevyhráli, i když na to měli zatím jen jeden pokus. Plzeň je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelila 2,5 góly na zápas. Oproti tomu Brno není venku nijak produktivním týmem, jeho brankový průměr je 1 branka na utkání. Domácí Plzeň v tomto ročníku neodehrála žádný zápas, ve kterém by nevstřelila žádnou branku, hostující tým Brna odehrál jeden zápas, ve kterém neskóroval. Defenziva hostujícího Brna není příliš pevná, průměrně obdržela 2,8 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 1,8 gólu na zápas. Domácí prožívají v posledních dvou zápasech vítěznou sérii. Také hosté mají v posledních utkáních sérii stejných výsledků, konkrétně dvou proher. Situace v tabulce napovídá, že roli favorita bude plnit domácí Plzeň.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz