Plzeň – České Budějovice – 07.03.2020 17:00

V sobotu se odehraje 24. kolo 1. české fotbalové ligy, ve kterém se v 17:00 spolu střetnou České Budějovice a Plzeň. Svěřenci domácího trenéra Pavla Vrby jsou aktuálně na druhém místě ligové tabulky, hosté okupují šestou pozici. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou domácího týmu Plzně 0:3. V posledním ligovém kole plzeňští hráči vyhráli s Jabloncem, domácí jsou ve formě, jde již o třetí výhru v řadě za sebou, naopak hosté z Českých Budějovic prohráli s Ostravou. Nejlepším střelcem Plzně je Michal Krmenčík s deseti brankami. V týmu hostů z Českých Budějovic je nejlepším zakončovatelem Ivan Schranz se sedmi góly. Viktoriáni v této sezóně vyhráli devět ze dvanácti domácích zápasů. Hosté z Českých Budějovic venku uhráli pět výher z jedenácti zápasů. České Budějovice nejsou příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelily hostitelům 1,9 branek na venkovní zápas, Plzeň ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 2,2 branky na zápas. Plzeň ze třiadvaceti zápasů v této sezóně ve třech nevstřelila žádný gól, České Budějovice neskórovaly v pěti zápasech. Defenziva hostujících Českých Budějovic není příliš pevná, průměrně obdržela 1,6 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 0,9 gólu na zápas. Domácím se v posledních zápasech dařilo a brali plný počet bodů ve třech po sobě jdoucích utkáních. Domácí na svém stadiónu v této sezóně průměrně vstřelili 2,2 branky, i v tomto utkání vstřelí alespoň jeden gól.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz