Plzeň – Jablonec – 21.06.2020 19:00

Plzeň přivítá v neděli v 19:00 v rámci 1. kola nadstavbové části skupiny o titul 1. české fotbalové ligy v Doosan Aréně Jablonec. Domácí tým Plzně je aktuálně se šestašedesáti body na druhé pozici v tabulce nadstavbové části o titul, hosté jsou pouze o dvě příčky níž na čtvrté pozici, když získali devětačtyřicet bodů. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou domácí Plzně 1:2. Plzeň v minulém ligovém kole hrála proti Olomouci a získala maximum bodů za výhru, poslední týdny jsou domácí ve formě, jde už o druhou výhru v řadě. Oproti tomu klub z Jablonce vyšel z posledního utkání proti Bohemians naprázdno. Nejvíc branek v dresu Plzně vsítil Michal Krmenčík, v barvách Jablonce dal nejvíc branek Martin Doležal. Viktoriáni v této sezóně vyhráli dvanáct z patnácti domácích zápasů. Hostující hráči Jablonce na venkovních hřištích vyhráli pět z patnácti zápasů. Plzeň je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelila 2,5 góly na zápas. Oproti tomu Jablonec není venku nijak produktivním týmem, jeho brankový průměr je 1,1 branky na utkání. Plzeň ze třiceti zápasů v této sezóně ve čtyřech nevstřelila žádný gól, Jablonec neskóroval v sedmi zápasech. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 0,7 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,4 branky na zápas. Domácím se v posledních zápasech dařilo a brali plný počet bodů ve dvou po sobě jdoucích utkáních. Domácí na svém stadiónu v této sezóně průměrně vstřelili 2,5 branky, i v tomto utkání vstřelí alespoň jeden gól.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz