Plzeň – Karviná – 05.12.2020 18:30

Plzeň přivítá v sobotu v 18:30 v rámci 10. kola 1. české fotbalové ligy v Doosan Aréně Karvinou. V tomto utkání se střetne čtvrtý s desátým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok pět bodů. Při posledním měření sil se oba týmy rozešly smírně po remíze 1:1. V minulém kole hostující karvinští hráči ztratili všechny body se Zlínem a byla to již druhá prohra v řadě. Naopak domácí Plzeň remizovala s Českými Budějovicemi. Nejlepším střelcem Plzně je Jean–David Beauguel se čtyřmi brankami. V týmu hostů z Karviné je nejlepším zakončovatelem Michal Papadopulos se dvěma góly. Hostující Karviná na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrála dva zápasy, domácí Viktoriáni na svém stadionu v této sezóně vyhráli čtyři zápasy. Plzeň v této sezóně vstřelila na domácím hřišti průměrně 3 branky na zápas, Karviná zaznamenala na venkovních hřištích průměrně 1,2 zásahu. Domácí Plzeň v tomto ročníku odehrála dva zápasy, ve kterých nevstřelila žádnou branku, hostující tým Karviné odehrál čtyři zápasy, ve kterých neskóroval. Defenziva hostující Karviné není příliš pevná, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,3 gólu na zápas. Hosté neprožívají úspěšné období, když prohráli poslední dva zápasy v řadě. Domácí Plzeň je na svém stadionu v této sezóně produktivní, dá se očekávat, že opět vstřelí alespoň jeden gól.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz