Příbram – Boleslav – 29.02.2020 14:30

V sobotu se odehraje 23. kolo 1. české fotbalové ligy, ve kterém se ve 14:30 spolu střetnou Boleslav a Příbram. V tomto utkání se střetne poslední s osmým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok dvacet bodů. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostující Boleslavi 6:0. V minulém kole hostující boleslavští hráči ztratili remízou dva body se Slováckem. Naopak domácí Příbram prohrála s Plzní, domácí jsou bez formy a jde už o šestou prohru za sebou. Nejlepšími zakončovateli jsou za Příbram Michal Škoda se šesti góly a za Boleslav Nikolai Komlichenko, který se trefil devětkrát. Hostující Boleslav na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrála jen jeden zápas, domácí Příbram na svém stadionu v této sezóně vyhrála jen tři zápasy. Příbram není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelila 1,1 góly na zápas. Také Boleslav na venkovních hřištích není obávaným týmem, její brankový průměr je 0,8 branky na utkání. Příbram z dvaadvaceti zápasů v této sezóně ve čtrnácti nevstřelila žádný gól, Boleslav naopak neskórovala jen v šesti zápasech. Defenziva hostující Boleslavi není příliš pevná, průměrně obdržela 1,6 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 2 góly na zápas. Domácím se aktuálně nedaří, nashromáždili už šest proher v řadě. Domácí Příbram na domácím hřišti v této sezóně není žádným postrachem. Stejně tak ale hosté nevozí moc bodů z venkovních stadionů, zápas by mohl skončit remízou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz