Příbram – Olomouc – 20.06.2020 15:30

1. česká fotbalová liga má na programu 1. kolo nadstavbové části skupiny o záchranu, ve kterém v sobotu v 15:30 hostí Příbram tým Olomouce. Svěřenci domácího trenéra Romana Nádvorníka jsou aktuálně na šestém místě tabulky nadstavbové části o záchranu, hosté okupují první pozici. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře domácích z Příbrami 1:2. Příbram v minulém ligovém kole hrála proti Teplicím a ztratila všechny body. I klub z Olomouce vyšel z posledního utkání proti Plzni naprázdno. Nejlepším střelcem Příbrami je Michal Škoda se šesti brankami. V týmu hostů z Olomouce je nejlepším zakončovatelem Jakub Plšek se sedmi góly. Hostující Olomouc na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrála jen tři zápasy, domácí Příbram na svém stadionu v této sezóně vyhrála čtyři zápasy. Olomouc není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelila hostitelům 1,2 branek na venkovní zápas, Příbram má na domácím hřišti nižší brankový průměr 0,9 branky na zápas. Domácí Příbram v tomto ročníku odehrála ovšem dvacet zápasů, ve kterých nevstřelila žádnou branku, hostující tým Olomouce odehrál sedm zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,8 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,2 branky na zápas. Domácí Příbram na domácím hřišti v této sezóně není žádným postrachem. Stejně tak ale hosté nevozí moc bodů z venkovních stadionů, zápas by mohl skončit remízou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz