Příbram – Slavia Praha – 02.06.2020 20:00

Příbram přivítá v úterý ve 20:00 v rámci 27. kola 1. české fotbalové ligy na Stadionu u Litávky Slavii. Svěřenci domácího trenéra Romana Nádvorníka jsou aktuálně na šestnáctém místě ligové tabulky, hosté okupují první pozici. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostující Slavie 3:1. Příbram v minulém ligovém kole hrála proti Olomouci a získala maximum bodů za výhru. I klub ze Slavie získal s Jabloncem tři body, jde o druhou výhru v řadě. Nejlepším střelcem Příbrami je Michal Škoda se šesti brankami. V týmu hostů ze Slavie je nejlepším zakončovatelem Tomáš Souček s osmi góly. Hráči Příbrami v této sezóně vyhráli tři ze třinácti domácích zápasů. Hosté ze Slavie venku uhráli osm výher ze třinácti zápasů. Slavia není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelila hostitelům 1,5 branek na venkovní zápas, Příbram má na domácím hřišti nižší brankový průměr 0,9 branky na zápas. Příbram ze šestadvaceti zápasů v této sezóně v sedmnácti nevstřelila žádný gól, Slavia naopak neskórovala jen ve čtyřech zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,8 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 0,3 branky na zápas. Hosté mají vítěznou sérii v posledních dvou zápasech. V tomto utkání se jeví jako zajímavý tip na výhru hostů, kteří jsou dle postavení v tabulce jasným favoritem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz