Příbram – Teplice – 23.07.2020 18:00

Příbram přivítá ve čtvrtek v 18:00 v rámci dohrávky 4. kola nadstavbové části skupiny o záchranu 1. české fotbalové ligy na Stadionu u Litávky Teplice. Domácí tým Příbrami je aktuálně s pětadvaceti body na šesté pozici v tabulce nadstavbové části o záchranu, hosté jsou o čtyři příčky výš na druhé pozici, když získali osmatřicet bodů. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou hostů z Teplic 4:0. V minulém kole hostující tepličtí hráči získali maximum bodů se Zlínem. Naopak domácí Příbram remizovala s Opavou. Nejlepším střelcem Příbrami je Michal Škoda se sedmi brankami. V týmu hostů z Teplic je nejlepším zakončovatelem Jakub Řezníček s dvanácti góly. Hostující Teplice na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrály jen dva zápasy, domácí Příbram na svém stadionu v této sezóně vyhrála pět zápasů. V této ligové sezóně domácí Příbram vstřelila na domácím hřišti průměrně 1 gól v jednom zápase. Hosté z Teplic na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,6 branky. Příbram ze třiatřiceti zápasů v této sezóně ve dvaadvaceti nevstřelila žádný gól, Teplice naopak neskórovaly jen v devíti zápasech. Defenziva hostujících Teplic není příliš pevná, průměrně obdržela 1,5 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,7 gólu na zápas. Oba týmy nejsou příliš produktivní, je pravděpodobné, že v zápase nepadne víc než 3 branky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz