Reims – Dijon – 06.01.2021 21:00

Dohrávka odloženého zápasu osmnáctého kola Francouzské Ligue 1 nabídne střetnutí mezi Reimsem a Dijonem, které se odehraje ve středu od 21:00 na Stade Auguste–Delaune. V tomto utkání se střetne patnáctý s devatenáctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok pět bodů. Naposledy, když se hrálo na hřišti aktuálně domácího týmu Reimsu, skončil zápas výhrou hostujícího Dijonu 1:2. Reimsu se v posledním ligovém kole proti Bordeaux dařilo a bral plný počet bodů. Hostující Dijon také získal maximum bodů s Nimes. Nejvíc branek v dresu Reimsu vsítil Boulaye Dia, v barvách Dijonu dal nejvíc branek Mama Samba Balde. Hostující Dijon na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrál dva zápasy, domácí Reims na svém stadionu v této sezóně vyhrál jen dva zápasy. V této ligové sezóně domácí Reims vstřelil na domácím hřišti průměrně 0,9 góly v jednom zápase. Hosté z Dijonu na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1,1 branky. Reims ze sedmnácti zápasů v této sezóně v šesti nevstřelil žádný gól, Dijon neskóroval v deseti zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,6 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,5 branky na zápas. Reimsu se na domácím hřišti nedaří a Dijon zase nevozí body z venkovních stadionů, dá se očekávat, že by se týmy mohly o body rozdělit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz