Reims – Nantes – 16.12.2020 19:00

Ve středu nás čeká 15. kolo Francouzské Ligue 1 a v něm se o body utkají Reims a Nantes. Domácí tým Reimsu je aktuálně s deseti body na devatenácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou o pět příček výš na čtrnácté pozici, když získali čtrnáct bodů. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostujícího Nantes 1:0. V posledním ligovém kole hráči Reimsu prohráli s Brestem, naopak hosté z Nantes remizovali s Dijonem. Nejvíc branek v dresu Reimsu vsítil Boulaye Dia, v barvách Nantes dal nejvíc branek Ludovic Blas. Hráči Reimsu v této sezóně vyhráli jeden ze šesti domácích zápasů. Hostující hráči Nantes na venkovních hřištích vyhráli jeden ze sedmi zápasů. Reims v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně jen 0,5 branky na zápas, Nantes zaznamenalo na venkovních hřištích průměrně pouze 0,9 zásahu. Domácí Reims v tomto ročníku odehrál ovšem šest zápasů, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Nantes odehrál čtyři zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,7 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,6 branky na zápas. Domácí na svém stadionu nejsou příliš produktivní, ale to samé se dá říci o hostech, kteří zase nevozí moc bodů z venkovních utkání. Zápas by mohl skončit dělbou bodů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz