Reims – Rennes – 16.02.2020 17:00

V pětadvacátém kole Francouzské Ligue 1 se spolu v neděli na Stade Auguste-Delaune od 17:00 utkají Reims a Rennes. V tomto utkání se střetne desátý s třetím týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok osm bodů. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou domácího týmu Reimsu 0:1. V minulém kole hostující tým z Rennes ztratil remízou dva body s Brestem. Naopak domácí Reims prohrál se Strasbourgem. Nejlepšími zakončovateli jsou za Reims Boulaye Dia se šesti góly a za Rennes M’Baye Niang, který se trefil osmkrát. Hostující Rennes na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrálo pět zápasů, domácí Reims na svém stadionu v této sezóně vyhrál jen tři zápasy. Rennes není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelilo hostitelům 0,9 branek na venkovní zápas, Reims má na domácím hřišti nižší brankový průměr 0,8 branky na zápas. Domácí Reims v tomto ročníku odehrál ovšem deset zápasů, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Rennes odehrál šest zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 0,8 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 0,9 branky na zápas. Domácí i hosté nejsou v koncovce nijak produktivní, zřejmě nepadnou víc než 3 branky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz