Rennes – Bordeaux – 20.11.2020 19:00

Rennes přivítá v pátek v 19:00 v rámci 11. kola Francouzské Ligue 1 v Roazhon Parku Bordeaux. V tomto utkání se střetne třetí s dvanáctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok šest bodů. Minulé měření sil v Roazhon Parku ovládli domácí hráči Rennes 1:0. V minulém kole hostující tým z Bordeaux ztratil všechny body s Montpelliere a byla to již druhá prohra v řadě. Stejně tak domácí Rennes prohrálo s PSG. Nejlepším střelcem Rennes je Damien Da Silva se třemi brankami. V týmu hostů z Bordeaux je nejlepším zakončovatelem Josh Maja se dvěma góly. Hráči Rennes v této sezóně vyhráli tři z pěti domácích zápasů. Hostující hráči Bordeaux na venkovních hřištích vyhráli jeden ze čtyř zápasů. V této ligové sezóně domácí Rennes vstřelilo na domácím hřišti průměrně 1,8 góly v jednom zápase. Hosté z Bordeaux na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1 branku. Domácí Rennes v tomto ročníku odehrálo jen jeden zápas, ve kterém nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Bordeaux odehrál pět zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Bordeaux je pevná, průměrně obdržela 1,1 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,4 gólu na zápas. Hostující Bordeaux má nelichotivou sérii dvou porážek v řadě. Domácí Rennes má na svém stadionu průměr 1,8 vstřelené branky na utkání, hosté mají nižší průměr 1 branku na venkovní zápas, domácí v tomto zápase neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz