Rennes – Lens – 05.12.2020 17:00

Rennes přivítá v sobotu v 17:00 v rámci 13. kola Francouzské Ligue 1 v Roazhon Parku Lens. Svěřenci domácího trenéra Juliena Stéphana jsou aktuálně na sedmém místě ligové tabulky, hosté okupují devátou pozici. Rennes v minulém ligovém kole hrálo proti Strasbourgu a ztratilo remízou dva body. Oproti tomu klub z Lensu vyšel z posledního utkání proti Angers naprázdno. Nejlepšími zakončovateli jsou za Rennes Damien Da Silva se třemi góly a za Lens Gael Kakuta, který se trefil pětkrát. Hostující Lens na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrálo dva zápasy, domácí Rennes na svém stadionu v této sezóně vyhrálo tři zápasy. Lens není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelilo hostitelům 1,2 branek na venkovní zápas, Rennes ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,5 branky na zápas. Rennes ze dvanácti zápasů v této sezóně ve dvou nevstřelilo žádný gól, Lens neskórovalo v jednom zápase. Defenziva hostujícího Lensu není příliš pevná, průměrně obdržela 1,6 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,3 gólu na zápas.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz