Rennes – Montpelliere – 08.03.2020 17:00

V neděli nás čeká 28. kolo Francouzské Ligue 1 a v něm se o body utkají Rennes a Montpelliere. Oba týmy dělí v tabulce pouze tři příčky, domácí jsou aktuálně na třetím místě ligové tabulky, hosté drží šestou příčku. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou domácího týmu Rennes 0:1. Rennes se v posledním ligovém kole proti Toulouse dařilo a bralo plný počet bodů, poslední zápasy se domácím daří, jde už o druhou výhru v řadě. Hostující Montpelliere také získalo maximum bodů se Strasbourgem. Nejlepším střelcem Rennes je M’Baye Niang s deseti brankami. V týmu hostů z Montpelliere je nejlepším zakončovatelem Andy Delort s devíti góly. Hráči Rennes v této sezóně vyhráli osm ze třinácti domácích zápasů. Hosté z Montpelliere venku uhráli jednu výhru ze třinácti zápasů. Rennes je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelilo 1,5 góly na zápas. Oproti tomu Montpelliere není venku nijak produktivním týmem, jeho brankový průměr je 0,7 branky na utkání. Domácí Rennes v tomto ročníku odehrálo sedm zápasů, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Montpelliere odehrál devět zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Montpelliere je pevná, průměrně obdržela 1,1 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 0,9 gólu na zápas. Domácí mají formu a v posledních dvou zápasech vyhráli. Domácí Rennes má na domácím hřišti průměr 1,5 vstřelené góly na zápas, hosté mají horší průměr 0,7 branky na venkovní zápas, Rennes v tomto utkání neprohraje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz