Saint Etienne – Angers – 11.12.2020 21:00

V pátek nás čeká 14. kolo Francouzské Ligue 1 a v něm se o body utkají Saint Etienne a Angers. Oba týmy dělí v tabulce osm příček, domácí jsou aktuálně na patnáctém místě ligové tabulky, hosté drží sedmou příčku. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou hostů z Angers 4:1. V minulém kole hostující tým z Angers získal maximum bodů s Lorient, v posledních dvou zápasech za sebou hosté brali plný počet bodů. Naopak domácí Saint Etienne remizovalo s Dijonem a byla to již druhá dělba bodů v řadě. Nejlepším střelcem Saint Etienne je Romain Hamouma se třemi brankami. V týmu hostů z Angers je nejlepším zakončovatelem Stéphane Bahoken s pěti góly. Hráči Saint Etienne v této sezóně vyhráli dva ze šesti domácích zápasů. Hosté z Angers venku uhráli čtyři výhry ze šesti zápasů. Angers je obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelili hostitelům 2,2 branek na venkovní zápas, Saint Etienne má na domácím hřišti nižší brankový průměr 1 branky na zápas. Domácí Saint Etienne v tomto ročníku odehrálo pět zápasů, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Angers odehrál tři zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,5 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,7 branky na zápas. Hostující Angers drží sérii dvou výher v řadě. Domácí se v posledních dvou zápasech rozešli se soupeři smírně remízou. Domácí mají na svém hřišti průměr 1 vstřelený gól na utkání, hosté mají vyšší průměr 2,2 branky na zápas venku, hosté z Angers v tomto zápase získají alespoň bod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz