Saint Etienne – Bordeaux – 08.03.2020 15:00

Další, v pořadí již 28. kolo Francouzské Ligue 1 nabídne střetnutí mezi Saint Etienne a Bordeaux, které se odehraje v neděli od 15:00 na Stade Geoffroy-Guichard. V tomto utkání se střetne šestnáctý s dvanáctým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok sedm bodů. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou domácího Saint Etienne 0:1. V minulém kole hostující tým z Bordeaux ztratil remízou dva body s Nice. Naopak domácí Saint Etienne prohrálo s Lyonem. Nejvíc branek v dresu Saint Etienne vsítil Denis Bouanga, v barvách Bordeaux dal nejvíc branek Jimmy Briand. Hráči Saint Etienne v této sezóně vyhráli čtyři ze třinácti domácích zápasů. Hostující hráči Bordeaux na venkovních hřištích vyhráli pět ze čtrnácti zápasů. Bordeaux není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelilo hostitelům 1,4 branek na venkovní zápas, Saint Etienne má na domácím hřišti nižší brankový průměr 1,1 branky na zápas. Domácí Saint Etienne v tomto ročníku odehrálo devět zápasů, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Bordeaux odehrál šest zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Bordeaux není příliš pevná, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,6 gólu na zápas. Hostující hráči Bordeaux mají v tabulce o 7 bodů víc a jsou tak mírným favoritem, hosté v tomto utkání získají alespoň bod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz