Saint Etienne – Montpelliere – 01.11.2020 13:00

V neděli nás čeká 9. kolo Francouzské Ligue 1 a v něm se o body utkají Saint Etienne a Montpelliere. V tomto utkání se střetne třináctý s jedenáctým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok pouhý jeden bod. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře hostů z Montpelliere 1:0. V posledním ligovém kole hráči Saint Etienne prohráli s Metz, domácí prožívají těžkou sérii, je to v pořadí už čtvrtá prohra za sebou, stejně tak hosté z Montpelliere prohráli s Reimsem. Nejvíc branek v dresu Saint Etienne vsítil Romain Hamouma, v barvách Montpelliere dal nejvíc branek Téji Savanier. Hráči Saint Etienne v této sezóně vyhráli dva ze čtyř domácích zápasů. Hosté z Montpelliere venku ještě nedokázali vyhrát, i když na to měli už tři zápasy. Saint Etienne v této sezóně vstřelilo na domácím hřišti průměrně 1,2 branky na zápas, Montpelliere zaznamenalo na venkovních hřištích průměrně 1,3 zásahu. Saint Etienne z osmi zápasů v této sezóně ve třech nevstřelilo žádný gól, Montpelliere neskórovalo ve dvou zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,5 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,6 branky na zápas. Domácí prožívají v posledních čtyřech zápasech sérii porážek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz