Sampdorie – Fiorentina – 16.02.2020 15:00

V neděli nás čeká 24. kolo Italské Serie A a v něm se o body utkají Sampdorie a Fiorentina. V tomto utkání se střetne šestnáctý se čtrnáctým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok pouhé dva body. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Stadio Artemio Franchi a utkání skončilo výhrou aktuálních hostů z Fiorentiny 2:1. Sampdorie v minulém ligovém kole hrála proti FC Turínu a získala maximum bodů za výhru. Oproti tomu klub z Fiorentiny vyšel z posledního utkání proti Bergamu naprázdno, což byla druhá prohra v řadě za sebou. Nejlepšími zakončovateli jsou za Sampdorii Fabio Quagliarella se sedmi góly a za Fiorentinu Federico Chiesa, který se trefil čtyřikrát. Hostující Fiorentina na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrála jen tři zápasy, domácí Sampdorie na svém stadionu v této sezóně vyhrála jen tři zápasy. V této ligové sezóně domácí Sampdorie vstřelila na domácím hřišti průměrně 1,1 góly v jednom zápase. Hosté z Fiorentiny na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1,3 branky. Sampdorie ze třiadvaceti zápasů v této sezóně v osmi nevstřelila žádný gól, Fiorentina neskórovala v šesti zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,7 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,5 branky na zápas. Hosté neprožívají úspěšné období, když prohráli poslední dva zápasy v řadě. Domácí na svém stadionu nejsou příliš produktivní, ale to samé se dá říci o hostech, kteří zase nevozí moc bodů z venkovních utkání. Zápas by mohl skončit dělbou bodů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz