Sampdorie – Spal – 05.07.2020 19:30

Italská Serie A má na programu 30. kolo, ve kterém v neděli v 19:30 hostí Sampdorie tým Spalu. Svěřenci domácího trenéra Claudia Ranieriho jsou aktuálně na šestnáctém místě ligové tabulky, hosté okupují devatenáctou pozici. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře domácích ze Sampdorie 0:1. Sampdorie v minulém ligovém kole hrála proti Lecce a získala maximum bodů za výhru. Oproti tomu klub ze Spalu remizoval s Milánem a ztratil dva body. Nejlepšími zakončovateli jsou za Sampdorii Fabio Quagliarella s devíti góly a za Spal Andrea Petagna, který se trefil dvanáctkrát. Hostující Spal na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrál jen tři zápasy, domácí Sampdorie na svém stadionu v této sezóně vyhrála čtyři zápasy. V této ligové sezóně domácí Sampdorie vstřelila na domácím hřišti průměrně 1,1 góly v jednom zápase. Hosté ze Spalu na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,7 branky. Sampdorie z devětadvaceti zápasů v této sezóně v osmi nevstřelila žádný gól, Spal neskóroval v jedenácti zápasech. Defenziva hostujícího Spalu není příliš pevná, průměrně obdržela 1,7 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,8 gólu na zápas. Domácí na svém stadionu nejsou příliš produktivní, ale to samé se dá říci o hostech, kteří zase nevozí moc bodů z venkovních utkání. Zápas by mohl skončit dělbou bodů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz