Sampdorie – Verona – 02.03.2020 20:45

Italská Serie A má na programu 26. kolo, ve kterém v pondělí ve 20:45 hostí Sampdorie tým Verony. Domácí tým Sampdorie je aktuálně se třiadvaceti body na sedmnácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce o devět příček výš na osmé pozici, když získali pětatřicet bodů. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře hostů z Verony 2:0. V minulém kole hostující tým z Verony ztratil remízou dva body s Udinese. Naopak domácí Sampdorie prohrála s Fiorentinou. Nejlepšími zakončovateli jsou za Sampdorii Fabio Quagliarella se sedmi góly a za Veronu Giampaolo Pazzini, který se trefil čtyřikrát. Hostující Verona na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrála jen tři zápasy, domácí Sampdorie na svém stadionu v této sezóně vyhrála jen tři zápasy. Verona není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelila hostitelům 0,9 branek na venkovní zápas, Sampdorie ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,1 branky na zápas. Domácí Sampdorie v tomto ročníku odehrála osm zápasů, ve kterých nevstřelila žádnou branku, hostující tým Verony odehrál šest zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostující Verony je pevná, průměrně obdržela 1 branku na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 1,8 gólu na zápas. Sampdorii se na domácím stadionu zatím příliš nedaří a hosté z Verony zase nevozí moc bodů z venkovních stadionů, je pravděpodobné, že se budou body dělit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz